Další skvělý veleterh, kde jsme mohly ukázat, co umíme se tentokrát konal v plzeňské Šeříkovce.

Když jsme se dozvěděly o dalším veletrhu v Plzni, měly jsme trochu obavy, zda si ho užijeme tak, jako podzimní veletrh v Kalikovském mlýně. Ale už z komunikace s organizátorkami bylo jasné, že půjde o poctivě připravený veletrh, na který jsme se s radostí přihlásily a začaly se těšit.

Veletrh předčil naše očekávání, ať už skvělou organizací nebo počtem návštěvníků. Tolik milých tváří, které jsme během veletrhu měly možnost poznat, to se nám jen tak nepoštěstí. Bylo to úžasné a jsme moc rády, že jsme se s vámi všemi mohly potkat, a že vás bavilo líčení od naší Lenky, stejně tak jako Iloniny účesy.

Spousta z vás si nás vygooglila před veletrhem a máme radost, že jsme se vám my i naše výrobky líbily ještě víc než na internetu 🙂 děkujeme, že nás sledujete a fandíte nám.  Jsme nadšené, že s námi sdílíte své představy a přání a můžeme být součástí velkého dne celé řady z vás.

Máme pro vás pár fotek, abyste si uměli představit, co všechno se celý den u našeho stánku dělo. Za doladění květinové výzdoby děkujeme Katce z Le Fleur Design.

Ještě jednou moc děkujeme, že jste se u nás zastavili a těšíme se zase někdy naviděnou (nejen) v Plzni 🙂

H+I+K