Vítejte v naší půjčovně dekorací, před půjčením některého z našeho vybavení, si prosíme přečtěte několik základních pravidel:

DEKORACE

Dekorace používáme poměrně často, převážíme je, manipulujeme s nimi, může se tedy stát, že jsou lehce odřené. Toto drobné opotřebení si vždy zaznamenáme do předávacího protokolu.

Při manupulaci se všemi dekoracemi buďte prosím opatrní. Při přepravě dekorace zpět k nám prosím dekorace pečlivě zabalte do balícího materiálu

Při ztrátě nebo rozbití účtujeme cenu nového výrobku. Bohužel se v některých případech jedná o nenahraditelné originály, kde cenu stanovíme individuálně.

Při zapůjčení vás požádáme o kauci, která se bude odvíjet od množství zapůjčených dekorací.

Vzhledem k tomu, že se vybavevení rezervuje s velkým časovým předstihem, je velmi pravděpodobné, že dekorace budou během té doby zapůjčené na několik různých akcí. S tím se zvyšuje riziko jejich ztráty, zničení. V takovém případě vás okamžitě kontaktujeme a nabídneme vám takovou alternativu, která bude ladit k ostatním dekoracím a stylu vaší svatby.

ZÁPŮJČNÍ DOBA

Dekorace půjčujeme většinou na 4 dny (obvykle pátek-pondělí), ale je možná zápůjčka i na jiné dny, cenu za delší zapůjčíme stanovíme na základě dalších poptávek.

Po provedení objednávky e-mailem nebo pomocí kontaktního formuláře vás budeme do 2 pracovních dnů kontaktovat o dostupnosti vámi vybrané dekorace.

PLATBA

Při rezervaci vás požádáme o 50% z celkové ceny zakázky. Zbytek doplatíte hotově při převzetí. Při rezervaci dekorací méně než 30 dní před vyzvednutím, zaplatíte celou částku.

Po provedení objednávky e-mailem nebo pomocí kontaktního formuláře vás budeme kontaktovat s údaji o zaplacení zálohy a následném doplatku.

V rámci zapůjčení vás požádáme o vratnou kauci, v rozsahu uvedeném níže. Kauci vždy stanovujeme až na základě výše objednávky, počtu a typu dekorací. Informaci o výši kauce vám zašleme společně s informačním e-mailem po obdržení objednávky. Platbu kauce provedete při převzetí dekorací a bude vám navrácena při jejich přebírání zpět na náš sklad.

cena dekorací 100 Kč – 1.000 Kč – výše kauce 1.000 Kč

 cena dekorací 1.001 Kč –  5.000 Kč bez DPH – výše kauce 3.000 Kč

 cena dekorací 5.001 Kč – 20.000 Kč – výše kauce 7.000 Kč

nad 20.000 Kč – individuálně

U některých dekorací mohou být uvedené individuální kauce. Je to z důvodu větší investice při nákupu, výrobě nebo jedinečnosti dekorace.

Kauce vždy určujeme na základě kompletní objednávky a vyhrazujeme si právo upravit celkovou individuální kauci.

 

VYZVEDNUTÍ A VRÁCENÍ DEKORACÍ

Je možné po telefonické dohodě v našem skladu v Praze (U Libeňského Pivovaru, Praha 8) a ve Starém Plzenci (Hálkova, Starý Plzenec).

Dekorace vám rády dovezemea rozmístíme – cenu za dopravu a rozmístění dekorací stanovíme na zákaldě individuální poptávky

STORNO PODMÍNKY

  • do měsíce od zaplacení zálohy za rezervaci je storno zdarma

  • do 2 měsíců před termínem zapůjčení je storno poplatek 25% z celkové částky (50% ze zálohy)

  • od 2 měsíců do 7 dní před termínem zapůjčení je storno poplatek ve výši zálohy (50% z celkové ceny)

  • 7 dní před termínem zapůjčení je storno 100%